İster annenize bir alışveriş listesi göndermek için WhatsApp’ı kullanın, isterseniz farklı sohbetlerle ilgili konuşmalar yapın, WhatsApp artık onsuz yapamadığımız ve ara sıra çok fazla hata yapabileceğimiz bir uygulamadır. Bazı zamanlar yazdığınız mesajı yanlışlıkla yanlış kişiye mi gönderiyorsunuz? Neyse ki, bir silme düğmesi var. Ama ne yazık ki artık hiçbir yerde güvende değiliz, çünkü onun için de bir numara bulundu.

SİL DÜĞMESİ

Yanlış bir mesaj mı gönderdin? Sil düğmesi en iyi arkadaşınızdır. Birisi bu işlevi sizinle birlikte kullanırsa, muhtemelen meraktan yıkılacaksınız. Bu silinen mesaj ne hakkındaydı? Benim için miydi? Ve ne dedi? Endişelenme, çözüm orada. Silinen WhatsApp mesajlarını kolayca alabilir ve okuyabilirsiniz.

PEKİ NASIL ÇALIŞIR?

Android kullanıcıları, Google Play’da yer alan ‘Notisave’ uygulaması aracılığıyla silinen mesajları okuyabilir. Bu işlemi gerçekleştirmek için ilk olarak uygulamyı indirin ve kurulumu yapın. Daha sonra karşı tarafın WhatsApp üzerinden size göndermiş ve kısa bir süre sonra silmiş olduğu mesajı ‘Notisave’ uygulaması üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Bu sayesde yanlışlıkla gönderilen tüm mesajları adeta bir ajan gibi okuyabilirsiniz.

İPHONE KULLANCILARI İÇİN

iPhone kullanıyor musunuz? O zaman yine silinen mesajları görüntülemek mümkündür, ancak önemli bir sapma ile. Telefonunuz standart olarak WhatsApp mesajlarınızı yedekler. WhatsApp’ı kaldırın, yeniden yükleyin ve daha önce yapılmış yedekleme yoluyla sohbetleri geri yükleme seçeneğini seçin. Bu sayede karşı tarafın silmiş olduğu mesajları kolayca görüntüleyin.

Etiketler:

, ,