WhatsApp’taki bu mavi tikler ara sıra çok faydalı olabilir, ancak çoğu insanın onlarla bir aşk-nefret ilişkisi vardır. Birinin mesajınızı okuyup okumadığını bilmek istiyorsunuz, ancak bunun tersi farklı bir hikaye. Bu sorunu aşmak imkansız görünüyordu fakat şimdiye kadar!

DAHA UYGUN BİR ZAMANDA CEVAP VERMEK

WhatsApp: harika bir iletişim aracıdır, ancak aynı zamanda üzerinde tartışılması gereken bir şey daha vardır. Örneğin, bir mesajı okuduğunuzda, ancak ona farklı, daha uygun bir zamanda yanıt vermek istediğinizde. Siz farkına bile varmadan, WhatsApp’ta konuştuğunuz kişi size neden henüz cevap vermediğinizi soruyor. Tabii ki, mavi tikleri tamamen kapatabilirsiniz, ancak bazen oldukça faydalı olabilirler. Neyse ki, sorunu aşmanın başka bir yolu var.

WHATSAPP MESAJLARINI MAVİ TİK OLMADAN OKUMAK

Hemen yanıtlamadan okumak istediğiniz bir mesaj mı aldınız? İnternetinizi geçici olarak kapatın! Mesajı zaten aldınız, böylece İnternet’e bağlanmadan okuyabilirsiniz. Ancak İnternetiniz kapalı olduğu için WhatsApp iki gri onay işaretini mavi onay işaretine çeviremez. Bağlantı olmaması nedeniyle uygulama, mesajı okuduğunuzu kaydedemez. Bu ideal çözüm!

Etiketler:

,