Dolar için yıl sonunda 30 lira seviyelerine dikkat çeken Geçer, yeni tahminlerini verdi. Elinde dolar yatırımı yapan yatırımcı için 18 lira tahminini veren ve tahminleri çıkan Geçer, bu defa hazır olun diyerek yeni seviyeyi açıkladı. sorularını yanıtlayan Geçer, yastık altındaki birikimler için uyarılar da bulundu.

SÜPER BONO ÇIKACAK MI?

Dolar 18 liraya çıkmasıyla geçtiğimiz aylarda Süper Bono iddiaları konuşulurken, Geçer Süper Bono çıkacak mı? sorusunu yanıtladı. Doların Süper Bono hamlesi ile düşürülmesi iddia edilirken Geçer ilginç bir yorum da bulundu. “Dünya fokurdamaya başladı” diyen Geçer, “Kabine Toplantısı’nda Süper Bono çıkar mı düşüncem vardı. Bunlar çıkmadı. Daha güzel haberim var. Aya çıkıyoruz. Umarın uzay başvurularınızı yapmıştır. Brent petrol fiyatları yükselmeye devam edecek. Çünkü Rusya-Ukrayna krizi bitmedi. Bir de Çin’den kapanmalar başladı. Dünya fokurdamaya devam ediyor.” diye konuştu.

“DOLARDA 19 LİRAYA HAZIR OLUN”

Stagflasyon uyarısı yapan Geçer, korkunun dünya ülkelerinde başladığını belirtti. Doların göreceği seviyeyi veren “Dolarda 19 liraya hazır olun. ” dedi.

Etiketler:

, , ,