Altın ve dolar fiyatlarındaki tahminleriyle adından sıkça bahsettiren Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş, yeni açıklamalarda bulundu. “Farkında olmayan milyonerler var aramızda.” diyen İslam Memiş, yatırımcılara bu sefer çok farklı bir tavsiyede bulundu. İşte İslam Memiş’in dikkat çeken açıklamaları…

“ANNE VE BABALARIMIZDAN KALAN BİLİNMEYEN MİRASLAR VAR”

Anne ve babalarımızdan kalan bilinmeyen mirasların olduğunu belirten İslam Memiş, “Babaanne, anneanne, dedelerimiz veya onların da anne ve babalarından kalan miraslarımız var. Bugün çoğu kişi bu mirastan bir haber hayatına devam ediyor.” açıklamalarında bulundu.

E-DEVLET ÜZERİNDEN KONTROL EDİN!

Eğer kalan miraslar varsa vatandaşların nasıl teyit edeceklerini açıklayan İslam Memiş, “‘Ben e-devlet üzerinden kontrol ediyorum, bir şey yok’ dememek gerek. Ecdadınızın kimlik bilgilerini, yoksa veraset ilamı ile tapu, belediye veya bankalardan arşiv araştırması yapılması gereklidir.”

“BU YÖNTEM İLE BİRÇOK İNSAN MİLYONER OLDUĞUNU ÖĞRENDİ”

Bu yöntem ile birçok kişinin milyoner olduğunu söyleyen Memiş, “Bu yöntem ile çevremde birçok insan milyoner olduğunu öğrendi. Siz üşenmeden bir araştırma yapın, gerisi nasip. Sizin ilgilenmediğiniz hakların devlete aktarıldığını unutmayın! Belki şuan bu yazıyı bir milyoner okuyordur kim bilir…” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

, ,