İstanbul Avcılar’da 37 yaşındaki Oğuzhan İ., kızına uyuşturucu hap satmak isteyen şahsa pusu kurup yakalamıştı. Daha sonra yakaladığı uyuşturucu satıcısını döve döve karakola götürmüştü. Oğuzhan İ.’nin kızın babası değil sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Genç kızın ise 27 yaşında olduğu öğrenildi.

Gözaltına alınan Oğuzhan İ., “Kasten Yaralama” suçundan ötürü adliyeye sevk edildi ve “Adli Kontrol” kararıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

İstanbul Emniyeti Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’ne getirilen uyuşturucu madde satıcısı F.Y. de “Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak” suçundan adliyeye sevk edildi.

NE OLMUŞTU?

Olay, İstanbul Avcılar ilçesi Merkez Mahallesi’nde yaşanmıştı. Kızının cep telefonuna gelen “Ne kadar uyuşturucu hap istiyorsun?” mesajına “10” yanıtını veren babanın, buluştuğu 21 yaşındaki uyuşturucu madde satıcısı F.Y.’ye saldırarak darp etmişti. Oğuzhan İ., uyuşturucu satıcısı F.Y.’yi karakola götürerek polislere teslim etmişti.

27 yaşındaki kızın babası olduğu iddia edilen 37 yaşındaki Oğuzhan İ.’nin kızın babası değil sevgilisi olduğu tespit edildi.