Serisinde çıkardığı her yeni oyunuyla uzun yıllar hem yüksek satış hem de oyuncu kalabalığı rakamlarına ulaşan GTA serisinin yeni versiyonu GTA 6 ile ilgili yeni detaylara ulaşıldı. Oyun severlerin yakından takip eden gazeteci Jason Schreier, GTA6 ile ilgili bilgiler paylaşırken oyunun çıkış tarihi ve yeni karakterleri de ortaya çıktı.

Her versiyonuyla oyun dünyasında büyük ses getiren ve oyun severlerin yeni serisini merakla beklediği oyunlardan biri olan Grand Theft Auto 6 ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Gazeteci Jason Schreier, GTA6 oyunuyla ilgili paylaştığı yeni bilgilerde hem oyunun kullanıcılarla buluşma tarihine yer verildi hem de oyunun yeni karakterlerine..

Çıkış tarihi ve karakterleri açıklandı

Rockstar’a yakın olan kişilerin iddiaları doğrultusunda GTA 6’nın Miami’de geçeceği öğrenilirken yeni güncellemelerle oyun içine daha çok şehir ekleneceği de söylendi. Bu ek şehirlerin ise GTA: Vice City’ye benzeri olacak şekilde olabileceği de gelen bilgiler arasında yer aldı.

Yeni GTA’da aynı zamanda birisi kadın olmak üzere iki tane daha başkahraman olacağı belirtilirken gerçek hayatta yaşamış olan insanların karakterlerinin örnek alacağı ifade edildi.

Diğer taraftan GT6 oyunun 2023 Nisan ayı ile 2024 Mart ayı arasında duyurulacağı ortaya atılan iddiaların arasında yer aldı.

Etiketler:

,