Eski Anayasa Mahkemesi (AYM) başkanı Haşim Kılıç’ın oğlu Eren Kılıç, Luceyn Alrawi ile evlendi. Kılıç’ın TOBB Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu olan ve halen özel bir şirkette çalışan oğlu Eren ile Luceyn Alrawi’nin Ankara’da yapılan düğününe çok sayıda siyasetçi, yargı mensubu ve davetli katıldı.

Nikahı Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok kıydı ve Haşim Kılıç için “Zor zamanlarda konuşan, memleket için iyi işlere imza atan” ifadesini kullandı.

Damadın şahitliğini Hazine ve Maliye eski Bakanı Lütfi Elvan, eski İçişleri Bakanları Abdülkadir Aksu ve Beşir Atalay, eski Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Faruk Çelik ile AYM eski başkanları Mustafa Bumin ile Tülay Tuğcu yaptı. Tuğcu, evlilik cüzdanını “Atalarımızın güzel sözü vardır; yuvayı dişi kuş yapar” diyerek geline verdi.

GELİNİN NİKAH ŞAHİDİ BABACAN

Gelinin nikah şahitliğini DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan yaptı. Babacan ile gelinin annesi Fatma Alrawi’nin kuzen oldukları öğrenildi. 10. Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer de düğüne gönderdiği mesajda, çifte mutluluklar diledi.

Etiketler: