Muhtemelen telefonunuzda kayıtlı çok sayıda telefon numarası vardır. Arkadaşlarınız, aileniz, iş arkadaşlarınız; tüm numaralarını kaydettiniz. Yine de sizi aramaya çalışan başka insanlar da olacaktır. Sizi anonim olarak aradıklarında, sizi tekrar aramadıkça muhtemelen kim olduklarını bulamayacaksınız. Ancak bilinmeyen bir numaraysa ve aramayı kaçırdıysanız, kim olduğunu bulmak çok kolaydır.

BİLİNMEYEN NUMARA

Bilinmeyen bir numara tarafından arandığımızda her zaman telefonu açmak istemiyoruz. Bu bizi biraz endişelendiriyor çünkü o bilinmeyen kişinin sizden ne isteyebileceğini ve kim olduğunu asla bilemezsiniz. İlk önce kiminle uğraştığımızı bilmeyi tercih ediyoruz, bu yüzden telefonu açmadan önce bunu çözmeyi tercih ediyoruz. Neyse ki, bunu mümkün kılan çok kolay bir numara var. Okumaya devam edin.

PROFİL FOTOĞRAFI

İşin püf noktası gerçekten çok basit. Tek yapmanız gereken bilinmeyen numaradan arayan kişinin numarasını telefonunuza kaydetmek. Ardından, WhatsApp’ı açın ve uygulama içinde numarayı arayın. Muhtemelen numarayla birlikte bir profil resmi de vardır, böylece sizi kimin aramaya çalıştığını ve tanıdığınız biri olup olmadığını bilirsiniz. Söz konusu kişinin profil fotoğrafı yoksa, numarayı arayıp kim olduğunu öğrenmekten başka yapabileceğiniz bir şey yok.

Etiketler:

, , ,