Apple, ABD’deki stoklarına yenilenmiş iPhone 12 Pro ürünlerini ekledi ve fiyatını açıkladı. Yenilen ürünler Orijinal ürünlere göre daha uygun ancak yine de cep yakmayı sürdürüyor. Peki Apple iPhone 12 Pro ürünlerini yeniledi mi? Yenilenen iPhone 12 Pro ne kadar, kaç TL?

YENİLENİP SATIŞA KONULDU

iPhone 12 Pro, daha önceden yenilenen cihazlar arasında yer alsa da geçtiğimiz nisan ayında tükendiği görüldü. Stokların tükenmesi üzerine Apple stoklarını yeniledi ve yeni fiyatı açıkladı.

FİYATI CEP YAKIYOR

ABD’de satışa çıkan iPhone 12 Pro’nun fiyatı en düşük 759 dolar şeklinde yer aldı. Bu, ülkemizde vergisiz fiyatı ise 13 bin TL’ye denk geliyor. Apple iPhone 12 Pro’nun sıfır fiyatı ise ABD’de 900 dolardan başlıyor. Vergisiz karşılığı 15.900 TL’ye denk gelen model, Türkiye’de 28 bin TL’ye satılıyor.

SEÇENEK ÖZELLİKLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

Apple çevrimiçi yenilenmiş mağazasında iPhone 12 Pro, altın, gümüş, grafit ve pasifik mavi renk seçeneklerine sahip olduğu görülüyor. Bu modellerin tümü kilitsiz ve SIM’siz şekilde yer alıyor. Aynı zamanda yenilenen iPhone modelleri yeni bir pil, dış kaplama ve USB-C Lightnin kablosu içeren kutuyla birlikte geliyor.

Etiketler:

,